Gsm:0549 2440024 Email:sakahed@gmail.com
   Zeytin Dalı Operasyonuna Desteğe SURİYE'ye Gittik   
ÜYE GİRİŞİ
 
Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
Şifremi Unuttum        Üye Ol   
KÖŞE YAZILARI
Rıdvan KARAGÖZ
Dr. Deniz URAL
BAĞLANTILAR
SAĞLIK BAKANLIĞI YAZILIM DESTEK SİSTEMİ.
MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ.
SAĞLIKTA BULUŞMA NOKTASI SBN.
SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ.
YENİ PBS.
YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ.
SAĞLIK BAKANLIĞI ANA SAYFA.
SAKARYA İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ.
TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU.
SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ.
ÖLÜM BİLDİRİM SİSTEMİ.
SAKARYA'DA HAVA
SAKARYA
SAKARYA MAZARALAR
SİTE İSTATİSKLERİ
 
 
 

Sakarya Sağlık Çalışanlarını Temsilen Zeytin Dalı Operasyonunda Görev alan Hekim , Sağlık Çalışanı ve Kahraman Askerlerimizi ziyarete gittik

14 Mart, tıp mesleği mensuplarının yurt savunma hareketi olarak başladığı gündür. 14 Mart 1919’da İstanbul işgal altındayken ve gece gündüz vatanseverler düşman askerleri tarafından tek tek şehit edilirken,  Tıbbiyeli Hikmet arkadaşlarıyla bu işgal harekatına başkaldırmıştır. Bu gün de Tıbbiyeli Hikmet’in torunları Sınır ötesinde ve sınır boyunda aynı ruhla kahraman askerlerimize destek vermekte ve ekibin motivasyonunu en üst düzeyde tutmaktadır.

               Bu yıl 14 Mart Tıp Bayramını Sakarya Tabip Odası ve Sakarya Aile Hekimleri Derneği başkanları Sakarya Sağlık Çalışanlarını temsilen,  Zeytin Dalı Harekatında kahraman Mehmetçiğimizin sağlık hizmetlerini yürüten Kilis-Hatay ve Suriye sınırlarındaki sağlık istasyonlarında ve Azez’de görev yapan hekimler ve sağlık çalışanları ile birlikte kutladı.

               Sakarya Tabip Odası Başkanı Dr. Fırat KARADENİZ ve Sakarya Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Rıdvan KARAGÖZ den oluşan heyet hastaları ve arkadaşları tarafından sanki askere uğurlanırmışçasına bir coşkuyla 13 Mart Sabahı Sakarya’dan Kilis’e geçti. Kilis Aile Hekimleri Derneği Başkanı Dr. Gökmen ERENDOR ve Kilis İl Sağlık Müdürlüğü Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Onur ŞİMŞEKYAKAR mihmandarlığında Sınır Ötesinde AZEZ’de bulunan sağlık tesisinde görev yapan Türk Ekibini ziyaret ettiler.

Daha sonrasında Öncüpınar sınır karakolundan yurda giriş yapan heyet önce Kilis Devlet Hastanesi başhekimi Uzm. Dr. Muhlis GÜVELİOĞLU’nu ve acil servis de görev yapan sağlık personelini ziyaret etti. Sonrasında sınır hattı boyunda bulunan karakol ve Acil Sağlık Hizmeti istasyonlarını ve UMKE istasyonlarını sıcak çatışmalar devam ederken ziyaret ederek hekim arkadaşlara plaketlerini, sağlık personeline ve kahraman askerimize Sakarya’dan getirdikleri selamları ve tatlıları ikram ettiler. UMKE’nin yurdun dört bir tarafından gelen ekipleri içerisinde SAKARYA ekibini de sınırın en hareketli bölgesinde görmekten de çok mutlu olduklarını söyleyen heyet son olarak Hatay, Hassa ve Kırıkhan mevkilerinde çeşitli temaslarda bulunduktan sonra tekrar Sakarya’ya döndü.15.03.2018    Okunma :510
 
Adres:Atatürk Bulvarı Sait Faik Sokak S.Faik İşHani C Blok Daire : 4 Adapazarı/SAKARYA
Telefon:0549 2440024
Email:sakahed@gmail.com


Copyright ©2015 Sitemizi 2.431 günde 2.573.982 tekil 3.002.002 çoğul kişi ziyaret etti