Gsm:0549 2440024 Email:sakahed@gmail.com
   18 Mart Şehitleri Anma Gününde Şehit ve Gazi Yakınlarına Anlamlı Hediye   
ÜYE GİRİŞİ
 
Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
Şifremi Unuttum        Üye Ol   
KÖŞE YAZILARI
Rıdvan KARAGÖZ
Dr. Deniz URAL
BAĞLANTILAR
SAĞLIK BAKANLIĞI YAZILIM DESTEK SİSTEMİ.
MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ.
SAĞLIKTA BULUŞMA NOKTASI SBN.
SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ.
YENİ PBS.
YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ.
SAĞLIK BAKANLIĞI ANA SAYFA.
SAKARYA İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ.
TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU.
SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ.
ÖLÜM BİLDİRİM SİSTEMİ.
SAKARYA'DA HAVA
SAKARYA
SAKARYA MAZARALAR
SİTE İSTATİSKLERİ
 
 
 

Çanakkale zaferi hüzünlü bir zafer ve destandır. Kahraman Türk askerinin bu zaferi kazanırken ne fedakarlıklar yaptığını ve ne zor şartlar altında çarpıştığını unutmamız gerekir. İnsanlık onuru için verilmiş bir savaş olduğu ortadadır. Çanakkale savaşında sadece silahlı mücadele yoktur, insanlık onuru mücadelesi de vardır. Kahraman Mehmetçik, düşmana insanlık dersi de vermiştir.

Kahraman Türk askeri bu savaş sırasında yaraladığı düşman askerlerini sırtına alıp cephe gerisine götürmüştür. Bunu yaparken açık bir hedef olmayı da göze almıştır. Milli birlik ve beraberliğimiz hem bizi birbirimize bağlayıp savaşı kazanmamızı sağlamış hem de bize insanlığı unutturmamış ve düşmana insanlığın ne olduğunu göstermemizi sağlamıştır.

Kadın, erkek, yaşlı, çocuk demeden tüm insanımız bu savaşta bir şekilde rol almış ve vatanı canı pahasına savunmuştur. 250 bin insanımız bu savaşta şehit düşmüştür. Her Türk vatandaşı gibi dönemin Tıbbiyelileri de cepheye gönüllü gitmiş ve bir nesil Çanakkale de Kanlarıyla , ruhlarıyla öyle bir destan yazmıştır ki üzerinde 1 asır geçse bile sadece biz değil tüm dünya bu destanı konuşmaktadır. Bizler bugün ülkemizde bağımsız ve refah bir şekilde yaşayabiliyorsak o insanların canını feda etmesi sayesindedir.

Türk milleti “Çanakkale Geçilmez” diyen şehitlerini asla unutmayacaktır. Onlar övgülerin en iyilerine layıktır.

18 Mart Yıllardır hem Çanakkale Zaferini anma yıl dönümü gibi kutlandığı gibi Şehitleri anma yıl dönümüde olarak kutlanmaktadır.

Bu vesile ile egemenliğimizi korumak için hayatını feda eden başta Çanakkale Savaşı Şehitlerimiz olmak üzere günümüzde de kahpe terör örgütlerine karşı mücadele ederken şehit düşmüş tüm silahlı kuvvetler mensupları ve halkımıza rahmet diliyoruz.

Bizler de Sakarya Hekimleri adına Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfına bağışta bulunarak Şehit yakını ailelerin ve gazilerimizin yarasına bir parça derman olmak istedik.

  VATAN SAĞOLSUN

 

17.03.2018    Okunma :524
 
Adres:Atatürk Bulvarı Sait Faik Sokak S.Faik İşHani C Blok Daire : 4 Adapazarı/SAKARYA
Telefon:0549 2440024
Email:sakahed@gmail.com


Copyright ©2015 Sitemizi 2.431 günde 2.574.109 tekil 3.002.131 çoğul kişi ziyaret etti