Gsm:0549 2440024 Email:sakahed@gmail.com
   sonbahar dönemi eğitim toplantıları başlıyor   
ÜYE GİRİŞİ
 
Kullanıcı Adı :
Şifre :
   
Şifremi Unuttum        Üye Ol   
KÖŞE YAZILARI
Rıdvan KARAGÖZ
Kutsal REÇETE.  01.06.2016
Dr. Deniz URAL
Tıp Fakültesinde Okumanın Cezası  23.12.2014
Dr. Fırat KARADENİZ
Aile Hekimlerine Ek ödeME ''Winter is Coming=Kış Geliyor''  8.09.2020
BAĞLANTILAR
SAĞLIK BAKANLIĞI YAZILIM DESTEK SİSTEMİ.
MERKEZİ HASTANE RANDEVU SİSTEMİ.
SAĞLIKTA BULUŞMA NOKTASI SBN.
SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ.
YENİ PBS.
YÖNETİM HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ.
SAĞLIK BAKANLIĞI ANA SAYFA.
SAKARYA İL HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ.
TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU.
SAKARYA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ.
ÖLÜM BİLDİRİM SİSTEMİ.
SAKARYA'DA HAVA
SAKARYA
SAKARYA MANZARALAR
SİTE İSTATİSKLERİ
 
 
 

Kıymetli Arkadaşlarımız. Yaz tatili bitti. SAKAHED in Bilimsel programları önümüzdeki günlerde birbirinden güzel konularla başlıyor. 12 Eylül 2017 tarihinde akşam saat 18.45 de                    SERTAÇ Otelde (http://www.sertachotel.com/ ) sonbahar sezonunun ilk toplantısına başlıyoruz. Toplantı kısa kısa birkaç bölümden oluşacak. İlk kısımda belki çok sık yaptığımız için rutinleşen ama yapılan hataların önlenebileceği halde zekâ geriliklerine sebep olacak olan TOPUK KANLARI konusunu işleyeceğiz. Son 2-3 haftadır ilimizde yaşanan bazı talihsizlikler neticesinde HSM bu konuyla ilgili bir çalışma planlıyor. Dolayısı ile bu konuyu hem bilimsel ( Sakarya Üniversitesi) hem de idari açıdan      (HSM) katılımlarıyla tartışacağız.

İkinci kısımda Sağlık Bakanlığının yeni teşkilat yapılanması ve bunun bizlere artı ve eksileri üzerine bir sohbet edeceğiz. Bu konuda sürpriz bir isim ağırlayabiliriz (!) .Ve son kısımda ise SAKAHED olarak Siz kıymetli katılımcılarımıza küçük hediyeler takdim etme geleneğinde hep istediğimiz ve zorlu pazarlıklar sonucunda başardığımız bir ilk yaşayacağız.                                                                                           Toplantımıza katılan bir katılımcımızı toplantı esnasında belirleyip  1-5 Kasım 2017 Tarihleri arasında Aile Hekimlerinin en prestijli kongresi olan AHEKON a götüreceğiz.  (http://www.ahekonkongresi.com/

Siz sevgili arkadaşlarımızı bekliyoruz. Toplantımız sonunda akşam yemeğimiz olacaktır. Katılımcı sayısı 50 kişi ile sınırlandırıldığı için lütfen face yada whatsapp gruplarından rezervasyon yaptırınız?.
08.09.2017    Okunma :2073
 
Adres:Atatürk Bulvarı Sait Faik Sokak S.Faik İşHani C Blok Daire : 4 Adapazarı/SAKARYA
Telefon:
Email:sakahed@gmail.com


Copyright ©2015